loading

o nas

historia

METAL-FACH Technika Grzewcza jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą kotły centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju w województwie podlaskim w miejscowości Sokółka.


METAL-FACH Technika Grzewcza w wyniku wieloletniej działalności stworzył niepowtarzalne warunki produkcyjne i usługowe z myślą o odbiorcy indywidualnym. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta umożliwia wytwarzanie kotłów spełniających wszystkie kryteria standardu energetyczno –ekologicznego. Produkowane kotły centralnego ogrzewania spalają różnego rodzaju paliwa, a stosowana automatyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wszystkie kotły posiadają deklarację zgodności.


Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, kotły przechodzą dokładne badania techniczne i jakościowe. Kotły dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całej Polski, Europy, Azji i Skandynawii.


METAL-FACH Technika Grzewcza dostosowuje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki odpowiednio dobranej kadrze pracowniczej przedsiębiorstwo zapewnia doskonałe doradztwo techniczne oraz indywidualną obsługę. Chcąc ułatwić dostęp do produktów na rynku Polskim i Europy przedsiębiorstwo ciągle poszerza grono dystrybutorów. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, które poszukują partnera rzetelnego i odpowiedzialnego.


 
Projekt i wykonanie GLIDER